Email: info@abccenter.kiev.ua
Телефон: +380 44 239-10-91
 

Блог

Центр “А.В.С.” та молодь нового покоління

У суботу, 21 жовтня, відбувся захід “100+1 рішення для освіти за кордоном”, що зібрав представників провідних університетів, коледжів, шкіл та курсів із 15 країн світу. Організатором заходу виступила освітня компанія Studentland.

 

Насиченою була й інформаційна програма, яка включала в себе різноманітні тренінги та семінари, корисні як майбутнім абітурієнтам, так і їх батькам.
Крім безумовно корисної для майбутніх студентів закордонних вишів інформації про ВНЗ та їх вимоги для вступу, всі без винятку відвідувачі заходу отримали можливість перевірити свій рівень володіння англійською. І ось тут незамінним помічником виступив Центр “А.В.С.” В період проведення заходу нам вдалося протестувати в усній та письмовій формі більше 50 відвідувачів нашого стенду.

 

 

 

 

Ми щиро дякуємо кожному гостю нашого стенду за чудову можливість поспілкуватися з ними англійською на різноманітні теми, включаючи такі важливі як їх плани на майбутнє. Адже нинішня молодь надзвичайна, має дуже цікаве мислення та дійсно здатна дивувати в кращому значенні цього слова👍

 

Бажаємо тим з них, хто ще тільки вивчає англійську чи іншу мову, найшвидше й найякісніше досягти впевненого рівня володіння іноземною і ми з радістю їм в цьому допоможемо.

 

Адже високий рівень знання мови, якою студент буде навчатися, – це одна з найважливіших вимог будь-якого закордонного вишу та гарантія вдалого вступу і навчання в ньому.

Коментарів немає

1

Вхід

Lost your password?