Email: info@abccenter.kiev.ua
Телефон: +380 44 239-10-91
 

Блог

Російська мова, рівень А1

Рівень елементарного спілкування (стартовий).

Курс призначений для людей, які ніколи раніше не вивчали російської мови або які вивчали її давно нетривалий час і практично все забули.

Мета курсу – допомогти слухачам подолати мовний бар’єр  і сформувати навички елементарного спілкування в щоденних ситуаціях.

Завдання курсу полягають у тому, щоби дати слухачам граматичний і лексичний мінімум, необхідний для основних ситуацій повсякденного спілкування, зокрема для здійснення покупок, відвідування ресторанів, культурних і спортивних заходів, для того щоби розповісти про себе, свою сім’ю, свої побажання та плани.

У ході курсу слухачі засвоять базові граматичні конструкції російської мови, зокрема, систему часів і низку функцій відмінків, вивчать основну побутову лексику і клішовані формули повсякденного спілкування.

У методиці викладання на цьому рівні акцент зроблено на діалогічній формі спілкування і на тематичному засвоєнні основних груп лексики. Граматичний матеріал розглядається у прив’язці до діалогів, які реконструюють ситуації реального спілкування.

Орієнтовна тривалість повного курсу 110 акад. годин (55 занять).

Коментарів немає

0

Вхід

Lost your password?