Email: info@abccenter.kiev.ua
Телефон: +380 44 239-10-91

Розмовні клуби

Кожної суботи в нашому Центрі  проводиться дискусійний клуб! Час проведення заходів з 09.30 до 11.00. 

 

Кожен з нас час від часу дає поради: друзям, рідним, колегам, а іноді навіть і зовсім незнайомим людям. Ці рекомендації можуть бути як дуже важливими, так і зовсім дріб’язковими. А в деяких ситуаціях  – навіть шкідливими.   Щоб зробити свої поради дійсно корисними та доречними, не потрібно багато. Головне, уважно вислухати людину, яка питає вашої думки, та об’єктивно оцінити рівень своїх знань та досвіду в цій сфері. 

 

Чи даєте ви поради тільки тоді, коли  вас про це прохають? Чи вмієте слухати та прислухатися до думок, що суперечать вашим?

 

Пропонуємо в Центрі A.B.C. в суботу, 2 червня, з 9.30 до 11.00. поспілкуватись англійською  з носієм мови з Великої Британії про те, як правильно давати поради, та наскільки важливо в суперечці уважно вислухати думки своїх опонентів.

 

Тема розмовного клубу – How to give advice? And why is it important to listen to people you disagree with?

 

 

 
Вартість заняття складає 100 грн.
 
Чекаємо на всіх бажаючих з рівнем володіння англійською Intermediate+ і вище до нашого Центру, розташованого за адресою: вул. Іоанна Павла ІІ (колишня – Патріса Лумумби), 23/35, другий під’їзд, офіс 13. Кількість місць — обмежена. 
 

 

Реєстрація триває до 17.00 п’ятниці (1 червня).

 

Вхід

Lost your password?