Email: info@abccenter.kiev.ua
Телефон: +380 44 239-10-91
 

Майстер-клас “Англійська для презентацій” в A.B.C.

presentations_photo to publish

Презентації іноземною мовою стали невід’ємною частиною сучасного ділового життя. Але навіть для тих
з нас, хто володіє англійською на достатньому рівні та вже має деякий досвід публічних промов, виступ перед великою аудиторією може стати серйозним випробу-
ванням.

 

На щастя, існує цілий арсенал лінгвістичних та психологічних технік та  прийомів, які дозволяють створити якісну, ефективну презентацію та почуватися впевнено.

 

Ставлячи за мету допомогти нашим студентам опанувати мистецтво проведення презентацій, методисти A.B.C. розробили  низку спеціалізованих мовних майстер-класів та тренінгів, що проводяться у відкритому та закритому форматах.

 

Учасникам нещодавнього майстер-класу English for Dynamic Presentations, який провела методист та тренер A.B.C. Наталія Січко,  вдалося за короткий час опанувати ключову лексику презентацій (Signpost Language) – сталі вирази, що структурують виступ та роблять будь-яку промову зв’язною, логічною та легкою для сприйняття.

 

Окрім цього, тренер поділилась із слухачами низкою мовленнєвих технік для різних етапів презентації та стратегіями мовленнєвої поведінки у складних або несподіваних ситуаціях, що нерідко виникають під час проведення презентацій. Учасники заходу мали змогу відразу застосувати отримані знання на практиці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарів немає

3

Вхід

Lost your password?