Email: info@abccenter.kiev.ua
Телефон: +380 44 239-10-91
 

Відгуки клієнтів А.В.С.

Ми вдячні Центру іноземних мов А.В.С. за чудовий сервіс, наданий посольству Сполучених Штатів упродовж останніх 13 років. Викладачі Центру А.В.С. демонструють професіоналізм, обізнаність та гнучкість у викладанні української та російської мов. Завдяки їхньому креативному підходу до роботи студенти показують відмінні результати у вивченні та розуміння іноземних мов. З менеджерами та керівництвом Центру А.В.С. завжди легко працювати.

- US Embassy

Ми задоволені результатами нашого співробітництва з Центром А.В.С. Викладачі Центру - як українські фахівці, так і носії мови - викладають на високому рівні не лише звичайний курс англійської мови, але й іноземну мову для бізнесменів, юристів, економістів, бухгалтерів та ін. Викладачі завжди адаптують програми згідно з потребами співробітників компанії та завжди демонструють гнучкість та індивідуальний підхід до кожного студента.

- "Кімберлі-Кларк Україна"

"Укрсоцбанк" користується послугами компанії А.В.С. з 2009 року. Навчання іноземним мовам проводиться у формі міні-груп, стандартних груп та індивідуальних занять. Завдяки навчальним курсам співробітники банку змогли значно підвищити рівень володіння іноземною мовою, що дозволило їм більш ефективно працювати над поставленими завданнями. Компанія А.В.С. зарекомендувала себе як надійний постачальник, завжди йде назустріч у питаннях вибору методик та в організаційних питаннях.

- ПАТ "Укрсоцбанк"

ПІІ "БІЛЛА-Україна" висловлює подяку Центру А.В.С. за високий професіоналізм та співробітництво, яке почалось у 2004 році і продовжується до сьогоднішнього дня. Фахівці центру навчали і навчають співробітників нашої компанії англійській, німецькій та російській мовам. Комплексний підхід викладачів у навчанні розмовній мові, граматиці, лексиці та фонетиці на основі вибору підручників, додаткових матеріалів допоміг досягнути бажаних результатів у вивченні мов. Викладачі Центру А.В.С. є справжніми знавцями своєї справи. Це стосується як знання мови та методики викладання, так і вміння знайти підхід до кожного студента.

- БІЛЛА-Україна

ДП "Адідас-Україна" висловлює свою повагу та рекомендує Центр А.В.С. як чесного та надійного партнера. Ми задоволені результатами нашого співробітництва з А.В.С. на протязі всіх років співпраці. Ми на власному досвіді переконалися, що співпраця в Центром А.В.С. є плідною та дієвою і значно сприяє справі, якою ми займаємось.

- Адідас-Україна

Страхова компанія "ПЗУ Україна" висловлює вдячність компанії А.В.С. за надані послуги з навчання наших співробітників іноземним мовам. Підвищення кваліфікації працівників є важливою складовою будь-якого напрямку в бізнесі. Навчання персоналу повинно проходити таким чином, щоб мотивувати працівників на подальший розвиток і на досягнення результатів. Особливо приємно, коли навчання проходить легко і цікаво, саме цими якостями виділяється Центр А.В.С.

- PZU Україна

ТОВ "Cерв'є Україна" висловлює свою подяку та рекомендує Центр А.В.С. як чесного та надійного партнера. Ми задоволені результатами співробітницства з Центром А.В.С., яке почалося в 2007 році. Ми успішно співпрацюємо з А.В.С. у сфері письмових перекладів та навчанні іноземним мовам. В основі діяльності Центру А.В.С. лежить конкурентоспроможність у наданні послуг, гнучкість та відкритість принципів, взаємовигідне співробітництво. Викладачі Центру А.В.С., як українські фахівці, так і носії мови, викладають на високому рівні не тільки загальний курс англійської мови, але й спеціалізовані програми.

- Servier Ukraine

Вхід

Lost your password?