Email: info@abccenter.kiev.ua
Телефон: +380 44 239-10-91
 

Тренінг з медичного/ фармацевтичного перекладу

Перший етап тренінгу з медичного/фармацевтичного професійного перекладу успішно відбувся!

Тим часом ми не тільки відпочивали, а і продовжували працювати. У цю суботу ми провели перший етап нашого унікального трьохетапного тренінгу з медичного/фармацевтичного професійного перекладу! Як відомо, такий переклад зараз є одним із найбільш динамічних та перспективних напрямків професійного перекладу, тому ABC World Languages Center Kyiv, спираючись на свій багаторічний досвід, вважає за честь надавати послуги з навчання та стажування таких перекладачів.

madicaltraining_abc1 medicaltraining_abc2

medicaltraining3 medicaltraining4

Цього разу ми розробили принципово нову концепцію такого тренінгу – з викладом теоретичної частини під час зустрічі та наданням практичного завдання на закріплення матеріалу для самостійної роботи студентів вдома.

Учасників було небагато, але вони виявилися досить сильними, тому тренінг відбувався дуже продуктивно та інтерактивно. Незважаючи на те, що перший етап тренінгу був найбільш насиченим, тривалим та складним, студенти ставили багато конкретних практичних запитань та жваво цікавилися представленим матеріалом.

Як говорить українське народне прислів’я: Добре того навчати, хто хоче все знати!

З нетерпінням очікуємо на наступну зустріч з нашими студентами на другому етапі цього тренінгу. Подивимося, як вони справилися із практичною частиною, та готуємо нову порцію теорії!

 

Коментарів немає

0

Вхід

Lost your password?